Etikety na víno

Etikety na víno, destiláty, pivo, limo, vodu, sodu, PET

Vlastní etiketou vylepšená láhev vína, slivovice nebo i láhev moštu či jiného nealka je skvělý způsob jak potěšit blízké, přátele nebo obchodní partnery při jakékoliv příležitosti. Etikety dodáváme pro malé, střední i velké vinaře, vinotéky, svatby i pro firmy jako reklamní firemní dárek. Etikety můžeme opatřit termoražbou a pečetěmi, které jsou neustále žádané.

Pokud byste potřebovali pomoci, náš grafik vám pomůže. Pokud byste potřebovali vytvořit zcela novou, originální etiketu, i v tom vám rádi pomůžeme. V našem grafickém studiu vám etiketu navrhneme jak po stránce grafické, tak i tvarové na konkrétní tvar lahve. Současně vám poradíme vhodný materiál.

Libovolný tvar nebo výřez etikety

Etikety na vaše vínko, pivo, slivovici nebo na jakoukoliv jinou láhev vám vyrobíme do jakéhokoliv tvaru – od čtverce až po složité grafické výřezy. Výřezy děláme laserem.

Různé druhy materiálů

Potisk realizujeme na bílou plastovou, průhlednou plastovou, papírovou fólii. Etikety tiskneme a dodáváme papírové (mokrý a suchý proces, ruční / strojní lepení) a samolepící, dále archové, předsekané, vysekané a v neposlední řadě na kotoučích pro strojní lepení. Již při zadávání vám doporučíme vhodnou technologii. Díky tomu si můžete vybrat mezi odolností a cenou a zároveň docílit libovolného grafického efektu.


Bližší informace, cenovou nabídku a katalog variant přímo na prodejně COPY COLOR Hodonín.

Kontaktujte nás na e-mail copycolor@repress.cz
nebo navštivte pobočku COPY COLOR v Hodoníně.

Tato kategorie neobsahuje žádné produkty

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby.

Souhlasím