Laminace

Laminaci za tepla provádíme tzv. kapsovou a průtažnou technologií. Kapsová laminace až do formátu A3, průtažná laminace do max. šíře 137 cm.

Rovněž kašírování do formátu 137 cm na požadovaný materiál.

Potřebujete zvýšit mechanickou odolnost svých tiskovin a dodat jim reprezentativní vzhled? Jednoduchým a cenově dostupným řešením je jejich laminování, tedy pokrytí tenkou polyesterovou či polypropylenovou fólií. Laminaci provádí na profesionálních laminátorech.

Jaký má význam

Laminace patří mezi tradiční a hojně využívanou metodu zušlechťování tiskovin a dokumentů. Uplatňuje se v mnoha odvětvích a využití má v domácím i kancelářském prostředí. Zalaminované tiskoviny jsou pevné a odolné, pokud navíc fólie přesahuje okraje papíru, jsou i vodotěsné. Laminaci doporučujeme provádět tam, kde má potištěný papír sloužit delší dobu bez poškození.

Kapsová laminace do velikosti A3

Pokud chcete, aby byl zalaminovaný papír vodotěsný, musí být opatřen tzv. kapsovou laminací. To znamená, že fólie přesahuje o několik milimetrů formát papíru, a tak jej dokonale utěsní. V případě laminování jen na ploše dokumentu může vlhkost a voda proniknout do struktury papíru skrz okraje, které nejsou chráněny fólií. Má-li být papír vystaven vyšší vlhkosti či přímému kontaktu s vodou, kapsové laminování je jediným možným řešením.

Průtažná laminace max. šíře 137cm

Pokud chcete, aby velkoformátové plány, tiskoviny vydrželi a byly voděodoloné, musí je opatřit průtažnou laminací. Odolnost je stejná jako u kapsové, ale velký rozdíl je ve velikosti. Tuto laminaci provádíme na profesionálním velkém laminátoru.

Zobrazit více
Nastavit filtrování produktů
parametry
+
výrobci
+
výrobci
Zavřít okno
řadit:
počet produktů na stránce:
počet produktů: 8
grid
table
řadit:
počet produktů na stránce:
počet produktů: 8

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby.

Souhlasím
Nastavení