Samolepky

Bílé vinylové samolepky - SAMOLEPKY PVC

  • Bílá, lesklá nebo matná válcovaná, monomerická PVC fólie (80 μm) s permanentním čirým akrylátovým lepidlem.
  • PVC samolepky se nerozmočí a dají se jednoduše odstranit bez zbytků lepidla. Samotný tisk bez laminace se lehce poškrábe, pro větší výdrž je potřeba jej matně nebo leskle zalaminovat. Vinylové samolepky se dají po nahřátí aplikovat i na prohnuté nebo vyduté tvary.

Před samotnou aplikací vinylových samolepek je nutné povrch důkladně očistit od veškerých nečistot a odmastit. Podklad musí být rovný a hladký, nedoporučuje se polep lepit přes hrany a prolisy - například u automobilů.

Nejnižší vhodná teplota k instalaci polepu je 10⁰ C, také podklad by neměl být chladnější než zmíněných 10⁰ C. Při nižších teplotách výrobce aplikaci nedoporučuje. Materiál ztrácí na přilnavosti, případně nemusí držet vůbec. Samolepky vlivem okolních podmínek stále pracují, jedná se o lehké změny velikosti (+/- 0 - 3 mm), lepidlo se vytvrzuje pod vlivem slunečního záření.
Vinylové samolepky obsahují běžná lepidla, která zajišťují dobrou přilnavost za běžných podmínek. Nejsou určeny pro aplikaci na podlahy a nerovné povrchy, zde je třeba použít materiály k tomu určené. Cenovou nabídku materiálu vám můžeme na Vaši žádost sestavit. 

 

Papírové samolepky

Papír je přírodní materiál, je vhodný pro nejjednodušší aplikace, nebo třeba tam, kde je potřeba použít nějaký ekologický nebo přirozeně strukturovaný materiál. Papírové samolepky nejsou pružné a tudíž jimi nelze polepit konkávní a konvexní povrchy. Papírové samolepky nejsou vhodné do vlhkého prostředí a jejich mechanická odolnost se nevyrovná vinylovým samolepkám.

 

 

Zobrazit více
Zobrazit více
Nastavit filtrování produktů
parametry
+
výrobci
+
výrobci
Zavřít okno
řadit:
počet produktů na stránce:
počet produktů: 149
grid
table
Načíst více produktů
řadit:
počet produktů na stránce:
počet produktů: 149

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby.

Souhlasím
Nastavení